Nabídka práce

Realizační tým Festivalu studentských filmů aktuálně hledá schopné kolegy… Nepropásněte svou šanci a staňte se i Vy dobrovolníkem.

Moderátor finálového promítání

Náplň práce: provázení diváků celým finálovým večerem FSF 2017

Nabízíme: skvělý pracovní kolektiv, zářez do životopisu, zviditelnění se

Očekáváme: bezvadné rétorické schopnosti, samostatnost

Administrátor webových stránek

Náplň práce: administrace a aktualizace webových stránek FSF

Nabízíme: skvělý pracovní kolektiv, zářez do životopisu, zaučení

Očekáváme: základní znalosti prostředí WordPress a některých grafických editorů

Oficiální fotograf finálového promítání

Náplň práce: pořizování zajímavých snímků z průběhu finálového večera FSF 2017

Očekáváme: kvalitní fotoaparát, kreativní přístup, samostatnost

Máte zájem?

Pokud ano, vyplňte následující formulář a my se Vám ozveme…

Máte otázky?

Napište nám! Vše potřebné naleznete v sekci Kontakty.