Nejprve nahrajte film ve formátu .wmv, .mp4 nebo .avi na některé z bezplatných úložišť, jako jsou Úschovna, Letecká pošta, Google drive, Microsoft OneDrive (zvolíte-li služby od společnosti Google nebo Microsoft, nezapomeňte zapnout sdílení a zpřístupnit nám stahování souboru) apod. Poté vyplňte formulář níže a Váš snímek je v soutěži! Pokud máte tu možnost, doneste své filmy na flash disku nebo disku dvd přímo k pořadatelům na Gymnázium Komenského v Havířově.


[contact-form][contact-field label=”Název filmu” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Soutěžní kategorie” type=”select” options=”Spot (do 5 minut),Dokument (do 15 minut),Skorocelovečerní film (do 30 minut)” required=”1″ /][contact-field label=”Celkový čas filmu” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Jméno autorské skupiny” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Registrovaný email” type=”email” required=”1″ /][contact-field label=”Odkaz na film*” type=”text” required=”1″ /][contact-field label=”Potvrzuji, že jsem četl(a) pravidla soutěže a při natáčení filmu jsem se jimi řídil(a).” type=”checkbox” required=”1″ /][/contact-form]


* V souladu s pravidly FSF může být film nahrán pouze na úložiště, která jsou neveřejná (úschovna, elektronická pošta, letecká pošta, úložiště od Googlu nebo Microsoftu). Nevíte jak získat odkaz na film nebo máte jiné problémy s nahráváním? Podívejte se do sekce časté otázky a nebo nás kontaktujte.